NASIL BAŞVURACAKSINIZ?

Başvuru 2016

Başvurmaya karar vermenize sevindik. Türkiye 100 programı sayesinde şirketinizin başarılı büyüme performansından dünyayı haberdar etme şansını yakalayabilirsiniz. Listede yer almanın haklı gururunu çalışanlarınız ve ortaklarınızla birlikte yaşayabilirsiniz. ABD programına katılarak Amerika pazarının sunduğu fırsatlar hakkında en yetkili kişilerden bilgi alabilir, listeye giren diğer şirket yetkilileriyle iş ilişkileri geliştirebilirsiniz. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nin uzaktan eğitim programı ile mini MBA programından ücretsiz yararlanabilirsiniz. Böylelikle iş dünyasının hızla değişen dinamiklerine ayak uydurmak için gerekli olan donanımı kazanabilirsiniz.

 

2012-2015 yılları arasında hızlı büyümeyi başarmış bir şirketseniz, Türkiye 100 görünürlük kazanmanız için eşsiz bir fırsat. Kazanan şirketler toplam satış gelirlerindeki artış hızına göre sıralanacaklar. Başvuru yapan şirketlerin büyüme performanslarını kanıtlamak için finansal tablolarını sunmaları gerekiyor. Türkiye 100 başvurusu ücretsizdir. Son başvuru tarihi ise 15 Eylül 2016'dır.

 

Haydi başlayalım!

1. Anket formunda yer alan sorulara gözatmak için tıklayınız.  Lütfen başvuru formunu eksiksiz olarak tamamlamaya özen gösteriniz.

2. Anketi tamamladıktan sonra sisteme 2012, 2013, 2014 ve 2015 yılları gelirlerinizi belgeleyen şirketinize ait kurumlar vergisi beyannamelerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

3. Ayrıca görünürlüğünüz açısından çok önem arz eden şirket logonuzu ve CEO fotoğrafınızı sisteme yüklemeyi unutmayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edin ya da Ceyda Altunay Demir (turkiye100@turkiye100.org) ile iletişime geçin.

Finansal tabloları veya denetçi mektubunu kimler görecek?

Veri gizliliği bizler için önemlidir. Bu nedenle bize ulaştırdığınız bilgilerin güvenliği için gerekli önlemleri alıyoruz. Bugüne kadar binlerce şirketin finansal bilgileri sistemimize kaydedildi ve bu bilgileri Türkiye 100 ekibi dışında kimse görmedi. Finansal tablolarınız ya da kurumlar vergisi beyannameleriniz sisteme yüklediğinizde bunları sadece TOBB, Türkiye 100 ve TEPAV'ın yetkilendirdiği kişiler görebiliyor. Bilgilerinizin bizimle güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

 

Gizlilik Bildirimi

Şirketlerden aldığımız hiçbir bilgi hiçbir şart ve koşul altında üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Şirketiniz Türkiye 100 sıralamasına girerse, kamuoyuyla firmanızın ciro aralığı (300,000 - 1 milyon TL, 1-5 milyon TL vb) ve üç yıllık ortalama satış gelirleri artış hızı paylaşılacaktır.

 

 

Gerekli kriterler neler?

Başvuru Kriterleri:

Türkiye 100 Şirketleri:

Başvuru tarihi sona ermiştir.